İlk Yarı Maç Sonucu iddaa Tahminleri
-
Heidelberg Utd vs Moreland City
Australia - Npl Victoria09:30 19/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Newcastle Jets vs Wellington Phoen
Australia - League A09:45 19/042/X ➤ 4.80Tümü -
Dandenong City S vs South Melbourne
Australia - Npl Victoria09:45 19/04X/2 ➤ 4.90Tümü -
FC Karpaty Lviv vs Inhulets
Ukraine - Persha Liga10:00 19/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Oakleigh Cannons vs St Albans Saints
Australia - Npl Victoria10:15 19/041/1 ➤ 16.00Tümü -
New Lambton vs Weston Workers
Australia - Npl Northern Nsw10:15 19/042/2 ➤ 14.00Tümü -
Balestier Khalsa vs Young Lions
International - Friendly matches11:45 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Zhejiang Profess vs Tianjin Jinmen T
China - Super League12:00 19/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Port MTI FC vs Chiangrai United
Thailand - Thai League 112:00 19/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Ararat-Armenia 2 vs Pyunik Yerevan I
Armenia - First League12:00 19/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Turan Tovuz vs Standard Sumgayi
Azerbaijan - Premier12:30 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Nassaji Mazandar vs Teraktor-Sazi
Iran - Persian Gulf Pro League13:00 19/041/X ➤ 5.50Tümü -
Erzeni vs KF Tirana
Albania - Super League13:00 19/042/X ➤ 12.50Tümü -
KS Kukesi vs Skenderbeu Korca
Albania - Super League13:00 19/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
Khosilot Parkhar vs Eskhata
Tajikistan - Vysshaya Liga13:00 19/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Panjsher vs Istaravshan
Tajikistan - Vysshaya Liga13:00 19/04X/2 ➤ 4.80Tümü -
Bnei Yehuda Tel vs Hapoel Natzrat I
Israel - Leumit League13:00 19/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Hapoel Kiryat Sh vs Hapoel Umm al-Fa
Israel - Leumit League13:00 19/04X/X ➤ 5.50Tümü -
Ironi Tiberias vs Ironi Nir Ramat
Israel - Leumit League13:00 19/042/X ➤ 12.50Tümü -
Maccabi Kabilio vs Maccabi Herzliya
Israel - Leumit League13:00 19/041/X ➤ 5.50Tümü -
Hapoel Ironi Acr vs Nes Tziona
Israel - Leumit League13:00 19/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Kafr Qasim vs Hapoel Afula
Israel - Leumit League13:00 19/042/X ➤ 16.00Tümü -
Ironi Rishon Lez vs Hapoel Kfar Saba
Israel - Leumit League13:00 19/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Hapoel Ramat Gan vs Ihud Bnei Shfara
Israel - Leumit League13:00 19/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Tishreen vs Al-Karamah
Syria - Premier League13:00 19/04X/1 ➤ 5.50Tümü -
Al Wathbah vs Hottin
Syria - Premier League13:00 19/042/X ➤ 5.50Tümü -
Jableh vs Foutoua
Syria - Premier League13:00 19/042/2 ➤ 4.80Tümü -
AS Soliman vs AS Gabes
Tunisia - Cup13:30 19/042/2 ➤ 4.80Tümü -
AS Mohamdia vs C.A.Bizertin
Tunisia - Cup13:30 19/042/X ➤ 4.80Tümü -
Chebba vs A.S Djerba
Tunisia - Cup13:30 19/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Smorgon FC vs FC Gomel
Belarus - Premier League14:00 19/042/2 ➤ 9.40Tümü -
BumProm Gomel vs FC Belshyna Babr
Belarus - Pershaya Liga14:00 19/04X/X ➤ 5.10Tümü -
Baladiyat El Mah vs Arab Contractors
Egypt - Premier League14:00 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
AFC Hermannstadt vs Botosani
Romania - Liga 114:30 19/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Abu Salim vs Al ittihad(LBY)
Libya - League Division 114:30 19/042/2 ➤ 16.00Tümü -
Asswehly vs Al Malaab El Lib
Libya - League Division 114:30 19/041/X ➤ 4.24Tümü -
Esteghlal F.C. vs Shams Azar Qazvi
Iran - Persian Gulf Pro League14:30 19/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Botev Vratsa vs Etar
Bulgaria - Parva liga14:30 19/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Foolad Khozestan vs Mes Rafsanjan
Iran - Persian Gulf Pro League14:40 19/04X/2 ➤ 12.50Tümü -
Erbil vs Al Talaba
Iraq - Iraqi League15:00 19/04X/X ➤ 4.80Tümü -
AI Kahrabaa vs Zakho
Iraq - Iraqi League15:00 19/042/2 ➤ 16.00Tümü -
Al Minaa Basra vs Newroz
Iraq - Iraqi League15:00 19/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Al Quwa Al Jawiy vs Karbalaa
Iraq - Iraqi League15:00 19/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
SJK Seinajoki vs Ilves Tampere
Finland - Veikkausliga15:00 19/04X/2 ➤ 14.00Tümü -
Inter Turku vs KuPs
Finland - Veikkausliga15:00 19/042/2 ➤ 14.00Tümü -
Noah vs BKMA
Armenia - Premier League15:00 19/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Radnik Sesvete vs Jarun
Croatia - First NL15:00 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Zrinski Jurjevac vs Bijelo Brdo
Croatia - First NL15:00 19/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Heartland FC vs Shooting
Nigeria - NPFL15:00 19/041/X ➤ 11.80Tümü -
Trencin vs MFK Kosice
Slovakia - Fortuna Liga15:30 19/041/1 ➤ 5.10Tümü -
KaPa vs SalPa
Finland - Ykkösliiga15:30 19/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Skeid vs Kjelsas
Norway - Division 216:00 19/041/1 ➤ 9.40Tümü -
FK Krasnodar vs Fakel Voronezh
Russia - Premier League16:00 19/04X/X ➤ 11.80Tümü -
S. Rzeszow vs Podbeskidzie Bie
Poland - 1. Liga16:00 19/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Polonia Warszawa vs Zaglebie Sosnowi
Poland - 1. Liga16:00 19/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Korona Kielce vs Radomiak Radom
Poland - Ekstraklasa16:00 19/041/X ➤ 7.20Tümü -
Kakheti Telavi vs FC Saburtalo Tbi
Georgia - Umaglesi Liga16:00 19/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Othellos Athieno vs Ethnikos Achnas
Cyprus - 1 Division16:00 19/04X/2 ➤ 4.24Tümü -
Doxa Katokopias vs Nea Salamis
Cyprus - 1 Division16:00 19/04X/2 ➤ 11.80Tümü -
Pohronie vs Slovan Bratislav
Slovakia - 2. Liga16:00 19/042/X ➤ 4.90Tümü -
FC Pisek vs Ceske Budejovice
Czech Republic - Cfl16:00 19/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Flora Tallinn II vs Viimsi MRJK
Estonia - Esiliiga16:00 19/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Leoben vs FC Liefering
Austria - Erste Division16:10 19/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Trenkwalder Admi vs Kapfenberg
Austria - Erste Division16:10 19/041/1 ➤ 9.40Tümü -
SKU Amstetten vs Sturm Graz II
Austria - Erste Division16:10 19/04X/X ➤ 16.00Tümü -
First Wien 1894 vs Lafnitz
Austria - Erste Division16:10 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
SV Horn vs SV Ried
Austria - Erste Division16:10 19/04X/2 ➤ 5.50Tümü -
Genoa vs Lazio
Italy - Serie A16:30 19/041/X ➤ 11.80Tümü -
Nurnberg vs SC Paderborn 07
Germany - 2. Bundesliga16:30 19/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
SV Elversberg vs Schalke 04
Germany - 2. Bundesliga16:30 19/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
BATE Borisov vs Dnepr Mogilev
Belarus - Premier League16:30 19/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Sfaxien vs A.S.Marsa
Tunisia - Cup16:30 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Racing Club Mont vs Cerro Largo
Uruguay - Primera Division16:30 19/041/X ➤ 16.00Tümü -
Randers FC vs Odense BK
Denmark - Superliga17:00 19/041/1 ➤ 5.10Tümü -
SV Sandhausen vs Arminia Bielefel
Germany - 3.Lega17:00 19/042/X ➤ 4.24Tümü -
HB Torshavn vs EB Streymur
Faroe Islands - Formuladeildin17:00 19/041/1 ➤ 4.24Tümü -
IFK Stocksund vs Vasalunds IF
Sweden - Div 1 Norra17:00 19/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Altay vs Manisa
Turkey - PTT 1. Lig17:00 19/041/X ➤ 16.00Tümü -
Feirense vs Leixoes
Portugal - Segunda Liga17:00 19/04X/2 ➤ 4.80Tümü -
Hillerod Fodbold vs Koge BK
Denmark - Bet25 Liga17:00 19/041/1 ➤ 4.24Tümü -
B93 Copenhagen vs Naestved
Denmark - Bet25 Liga17:00 19/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
AC Horsens vs Elite 3000 Helsi
Denmark - Bet25 Liga17:00 19/041/X ➤ 9.40Tümü -
Zamalek vs Pyramids
Egypt - Premier League17:00 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Besiktas vs Ankaragucu
Turkey - Super Lig17:00 19/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Levski Krumovgra vs Slavia Sofia
Bulgaria - Parva liga17:00 19/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Fremad Amager vs FA 2000
Denmark - 2nd Division17:00 19/042/X ➤ 7.20Tümü -
Roskilde vs AB Copenhagen
Denmark - 2nd Division17:00 19/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Evian Thonon Gai vs Bourgoin Jallieu
France - National 217:00 19/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Slagelse B&I vs Herlev IF
Denmark - Denmark Series17:00 19/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Farul Constanta vs CFR Cluj
Romania - Liga 117:30 19/041/X ➤ 11.80Tümü -
Bellinzona vs Baden
Switzerland - Challenge League17:30 19/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Schaffhausen vs Neuchatel Xamax
Switzerland - Challenge League17:30 19/042/X ➤ 4.80Tümü -
Sturm Graz vs Rapid Wien
Austria - Bundesliga17:30 19/04X/X ➤ 14.00Tümü -
Martigues vs Cholet
France - National League17:30 19/041/1 ➤ 14.00Tümü -
FC Rouen vs Nancy
France - National League17:30 19/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
GOAL FC vs Marignane
France - National League17:30 19/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Le Mans vs Villefranche
France - National League17:30 19/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Red Star FC 93 vs Dijon
France - National League17:30 19/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Epinal vs Versailles 78
France - National League17:30 19/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Avranches vs Chateauroux
France - National League17:30 19/04X/2 ➤ 14.00Tümü -
Orleans US 45 vs Nimes
France - National League17:30 19/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Andrezieux vs Toulouse II
France - National 217:30 19/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Den Bosch vs NAC Breda
Holland - Eerste Divisie18:00 19/042/2 ➤ 5.10Tümü -
Dordrecht vs FC Oss
Holland - Eerste Divisie18:00 19/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Roda JC vs De Graafschap
Holland - Eerste Divisie18:00 19/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Telstar vs Emmen
Holland - Eerste Divisie18:00 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Helmond Sport vs Jong Ajax (Youth
Holland - Eerste Divisie18:00 19/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Zulte-Waregem vs Lierse K.
Belgium - Proximus League18:00 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Beerschot Wilrij vs Patro Eisden
Belgium - Proximus League18:00 19/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Lommel SK vs Red Star Waaslan
Belgium - Proximus League18:00 19/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
Oostende vs Standard Liège I
Belgium - Proximus League18:00 19/04X/X ➤ 7.20Tümü -
Seraing Utd vs KMSK Deinze
Belgium - Proximus League18:00 19/04X/2 ➤ 7.20Tümü -
RFC de Liege vs Genk U23
Belgium - Proximus League18:00 19/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Francs Borains vs FCV Dender EH
Belgium - Proximus League18:00 19/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Nottingham Fores vs Aston Villa U21
England - Premier League 218:00 19/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Newcastle U21 vs Leeds United U21
England - Premier League 218:00 19/04X/2 ➤ 5.50Tümü -
Chelsea U21 vs Fulham U21
England - Premier League Cup18:00 19/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Dongu vs Zitacuaro
Mexico - Liga Premier Serie B18:00 19/042/2 ➤ 14.00Tümü -
Rodina Moscow vs Khimki
Russia - First League18:00 19/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Aarau vs Thun
Switzerland - Challenge League18:15 19/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
FC Sion vs Stade Nyonnais
Switzerland - Challenge League18:15 19/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
Eintracht Frankf vs Augsburg
Germany - Bundesliga18:30 19/042/X ➤ 12.50Tümü -
Schwarz-Weiß Bre vs Floridsdorfer AC
Austria - Erste Division18:30 19/04X/X ➤ 16.00Tümü -
Znicz Pruszkow vs Wisla Krakow
Poland - 1. Liga18:30 19/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Rakow vs Gornik Zabrze
Poland - Ekstraklasa18:30 19/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Palermo vs Parma
Italy - Serie B18:30 19/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Reggiana vs Cosenza Calcio 1
Italy - Serie B18:30 19/042/X ➤ 4.80Tümü -
Tenerife vs Leganes
Spain - Liga Adelante18:30 19/041/X ➤ 16.00Tümü -
Liverpool (URU) vs Defensor Sportin
Uruguay - Primera Division18:30 19/041/X ➤ 14.00Tümü -
Buckley Town vs Chirk AAA
Wales - Cymru South18:30 19/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Denbigh Town vs Flint Town
Wales - Cymru South18:30 19/042/2 ➤ 4.90Tümü -
Gresford vs Prestatyn
Wales - Cymru South18:30 19/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Guilsfield vs Airbus UK
Wales - Cymru South18:30 19/042/2 ➤ 14.00Tümü -
Porthmadog vs Holywell
Wales - Cymru South18:30 19/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Cagliari vs Juventus
Italy - Serie A18:45 19/042/X ➤ 16.00Tümü -
Bohemians vs Drogheda United
Ireland - Premier League18:45 19/04X/X ➤ 4.90Tümü -
Derry City vs Shamrock Rovers
Ireland - Premier League18:45 19/041/X ➤ 5.10Tümü -
Galway United vs Shelbourne
Ireland - Premier League18:45 19/042/2 ➤ 4.80Tümü -
St. Patricks Ath vs Waterford United
Ireland - Premier League18:45 19/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Sligo Rovers vs Dundalk
Ireland - Premier League18:45 19/042/X ➤ 12.50Tümü -
Cobh Ramblers vs Finn Harps
Ireland - First Division18:45 19/04X/X ➤ 4.90Tümü -
Bray Wanderers vs Treaty United
Ireland - First Division18:45 19/04X/X ➤ 4.24Tümü -
Cork City vs Longford Town
Ireland - First Division18:45 19/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Kerry League vs Athlone Town
Ireland - First Division18:45 19/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Wexford vs UC Dublin
Ireland - First Division18:45 19/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Inverness vs Raith Rovers
Scotland - Championship18:45 19/042/X ➤ 4.24Tümü -
Porthmadog vs Holywell
Wales - Cymru South18:45 19/042/2 ➤ 4.24Tümü -
Nice vs Lorient
France - Ligue 119:00 19/04X/X ➤ 4.90Tümü -
Athletic Bilbao vs Granada CF
Spain - Primera Division19:00 19/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Oxford United vs Stevenage Boroug
England - League One19:00 19/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Delfin vs Macara
Ecuador - Serie A19:00 19/042/X ➤ 9.40Tümü -
Stjarnan Gardaba vs Valur Reykjavik
Iceland - Pepsideild Karla19:15 19/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Rio Ave vs FC Arouca
Portugal - Primeira Liga19:15 19/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Deportivo Union vs Universitario De
Peru - Primera División20:00 19/04X/2 ➤ 16.00Tümü -
Tigres vs Cucuta
Colombia - Primera B21:00 19/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Cortulua vs Union Magdalena
Colombia - Primera B21:00 19/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Orense vs LDU Quito
Ecuador - Serie A21:30 19/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Sol de America vs Sportivo Luqueno
Paraguay - Primera Division Apertura22:00 19/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Botafogo SP vs America MG
Brazil - Serie B22:00 19/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Novorizontino vs CRB AL
Brazil - Serie B22:00 19/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
Chilangos vs CDM
Mexico - Liga Premier Serie B22:00 19/04X/2 ➤ 4.80Tümü -
Santos vs SC Paysandu Para
Brazil - Serie B23:00 19/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
Inter Playa Del vs Lobos ULMX
Mexico - Liga Premier Serie A23:00 19/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Carabobo FC vs Caracas FC
Venezuela - Primera Division23:00 19/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Zamora Barinas vs Portuguesa FC
Venezuela - Primera Division23:00 19/042/X ➤ 4.24Tümü -
Metropolitanos vs Angostura FC
Venezuela - Primera Division23:00 19/042/2 ➤ 4.90Tümü -
Llaneros FC vs Orsomarso
Colombia - Primera B23:05 19/041/X ➤ 11.80Tümü -
San Martin T. vs Guillermo Brown
Argentina - Primera Nacional23:10 19/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Operario MS vs Avai FC SC
Brazil - Serie B00:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Aucas vs Club Sport Emele
Ecuador - Serie A00:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Britannia vs Racing Club Arub
Aruba - Division Di Honor00:00 20/04X/1 ➤ 5.50Tümü -
2 de Mayo PJC vs Cerro Porteno
Paraguay - Primera Division Apertura00:30 20/042/X ➤ 9.40Tümü -
Union La Calera vs Everton CD
Chile - Primera División00:30 20/04X/2 ➤ 4.80Tümü -
Reynosa vs Gavilanes de Mat
Mexico - Liga Premier Serie A00:45 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Wellington Phoen vs Napier City
New Zealand - Fottball Championships01:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Cienciano vs Deportivo Garcil
Peru - Primera División01:00 20/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Cimarrones de So vs Leones Negros Ud
Mexico - Liga Premier Serie A01:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Petroleros Salam vs Cafetaleros de T
Mexico - Liga Premier Serie A01:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Santiago vs Artesanos Metepe
Mexico - Liga Premier Serie B01:00 20/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
Mazatlan FC vs Juarez
Mexico - Liga MX01:00 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
Atletico Bucaram vs Boyaca Chico
Colombia - Primera A01:10 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Calor De San Ped vs Colima FC
Mexico - Liga Premier Serie A01:30 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Pacific FC vs Valour
Canada - Premier Soccer League02:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
CD Alacranes de vs Mineros de Fresn
Mexico - Liga Premier Serie A02:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Escorpiones vs Marineros de Pun
Costa Rica - Liga de Ascenso02:00 20/042/X ➤ 4.80Tümü -
Miramar vs Petone
New Zealand - Fottball Championships02:30 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Green Gully Cava vs Port Melbourne
Australia - Npl Victoria03:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Atl. San Luis vs Toluca
Mexico - Liga MX03:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Club Tijuana vs Puebla
Mexico - Liga MX03:10 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
SKA-Energiya Kha vs Yenisey Krasnoya
Russia - First League04:00 20/04X/X ➤ 12.50Tümü -
Consadole Sappor vs Hiroshima Sanfre
Japan - J League05:00 20/042/2 ➤ 16.00Tümü -
Kyoto Sanga vs Albirex Niigata
Japan - J League05:00 20/04X/2 ➤ 16.00Tümü -
Sagan Tosu vs Kashima Antlers
Japan - J League05:00 20/04X/X ➤ 4.24Tümü -
Suwon City vs Jeju United
Korea Republic - K05:00 20/041/X ➤ 7.20Tümü -
Montedio Yamagat vs Ehime FC
Japan - J2 League05:00 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Ventforet Kofu vs Thespa Kusatsu
Japan - J2 League05:00 20/042/X ➤ 7.20Tümü -
Shimizu S-Pulse vs Vegalta Sendai
Japan - J2 League05:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Fujieda MYFC vs Tokushima Vortis
Japan - J2 League05:00 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
Fagiano Okayama vs Roasso Kumamoto
Japan - J2 League05:00 20/04X/2 ➤ 4.90Tümü -
Grulla Morioka vs FC Ryukyu
Japan - J3 League05:00 20/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
Matsumoto Yamaga vs Kamatamare Sanuk
Japan - J3 League05:00 20/04X/X ➤ 4.24Tümü -
WS Wanderers vs Melbourne City
Australia - League A05:30 20/042/X ➤ 4.90Tümü -
Edgeworth E. vs Adamstown Rosebu
Australia - Npl Northern Nsw05:30 20/041/X ➤ 16.00Tümü -
Shonan Bellmare vs Vissel Kobe
Japan - J League06:00 20/04X/2 ➤ 7.20Tümü -
Avispa Fukuoka vs Jubilo Iwata
Japan - J League06:00 20/04X/2 ➤ 4.24Tümü -
Sutherland Shark vs Manly United
Australia - Npl Nsw06:30 20/042/X ➤ 4.24Tümü -
Cooks Hill Unite vs Lake Macquarie
Australia - Npl Northern Nsw06:30 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Urawa Red Diamon vs Gamba Osaka
Japan - J League07:00 20/04X/X ➤ 16.00Tümü -
Kawasaki Frontal vs Tokyo Verdy
Japan - J League07:00 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Shijiazhuang vs Heilongjiang Ice
China - League Division 107:00 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Shenyang Urban F vs Jiangxi Beidamen
China - League Division 107:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Southern Distric vs Sham Shui Po
Hong Kong - Premier League07:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Wofoo Tai Po vs Kitchee
Hong Kong - Premier League07:00 20/042/X ➤ 7.20Tümü -
Shandong Taishan vs Cangzhou
China - Super League07:30 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Shanghai Jiading vs Qingdao Red Lion
China - League Division 107:30 20/04X/2 ➤ 4.24Tümü -
Pohang Steelers vs Gimcheon Sangmu
Korea Republic - K07:30 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
FC Seoul vs Jeonbuk Hyundai
Korea Republic - K07:30 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Melbourne Victor vs Brisbane Roar
Australia - League A07:30 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Seongnam Ilhwa C vs Cheongju Jikji
Korea Republic - K League 207:30 20/042/X ➤ 11.80Tümü -
Valentine vs Newcastle Olympi
Australia - Npl Northern Nsw07:30 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
Persik Kediri vs Persita
Indonesia - Liga Primer08:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Persib Bandung vs Persebaya
Indonesia - Liga Primer08:00 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Ceahlaul Piatra vs Alexandria
Romania - Liga 208:00 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
FC Arges Pitesti vs CS Muncitorul Re
Romania - Liga 208:00 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Metaloglobus vs Unirea Dej
Romania - Liga 208:00 20/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Tunari vs Concordia SC
Romania - Liga 208:00 20/04X/X ➤ 16.00Tümü -
Slatina vs ACS Sirineasa
Romania - Liga 208:00 20/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
Chindia Targovis vs Steaua Bucuresti
Romania - Liga 208:00 20/042/X ➤ 4.80Tümü -
Supersport Utd U vs Royal AM U23
South Africa - Diski Challenge08:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Polokwane U23 vs TS Galaxy U23
South Africa - Diski Challenge08:00 20/04X/X ➤ 4.80Tümü -
Vyskov vs Brno
Czech Republic - Division 208:15 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Altona Magic vs Melbourne Knight
Australia - Npl Victoria08:15 20/04X/2 ➤ 14.00Tümü -
Motorlet Prague vs Domazlice
Czech Republic - Cfl08:15 20/04X/2 ➤ 12.50Tümü -
Prepere vs FK Kolin
Czech Republic - Cfl08:30 20/04X/2 ➤ 14.00Tümü -
Tyumen vs Neftekhimik Nizh
Russia - First League08:30 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
MFC Metalurg vs FSK Bukovyna Che
Ukraine - Persha Liga09:00 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
St. George Saint vs Hills Brumbies
Australia - Npl Nsw09:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Dandenong Thunde vs Avondale FC
Australia - Npl Victoria09:00 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
St. George City vs Central Coast U2
Australia - Npl Nsw09:15 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
FC Nomme United vs JK Tallinna Kale
Estonia - Meistri Liiga09:30 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Corvinul Hunedoa vs CS Mioveni
Romania - Liga 209:30 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Macarthur Rams vs Sydney FC
Australia - League A09:45 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Albirex Niigata vs Geylang United F
International - Friendly matches10:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
BATE 2 vs Ostrovets
Belarus - Pershaya Liga10:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Friska Viljor FC vs United Nordic
Sweden - Div 1 Norra10:00 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Penafiel vs Pacos de Ferreir
Portugal - Segunda Liga10:00 20/04X/2 ➤ 5.50Tümü -
Lokomotiv Kiev vs Nyva Vinnytsya
Ukraine - Druha Liga10:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
SC Covilha vs Braga B
Portugal - Liga 310:00 20/04X/2 ➤ 14.00Tümü -
Lee Man Warriors vs Hong Kong FC
Hong Kong - Premier League10:00 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Ringsted vs Tarnby FF
Denmark - Denmark Series10:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Hirnyk-Sport vs Podillya Khmelny
Ukraine - Persha Liga10:30 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
Bandirmaspor vs Tuzlaspor Kulubu
Turkey - PTT 1. Lig10:30 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Istanbulspor vs Karagumruk
Turkey - Super Lig10:30 20/042/2 ➤ 4.90Tümü -
Sudeva Delhi vs Bengaluru
India - I10:30 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
United SC vs Maharashtra
India - I10:30 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Skovde AIK vs Trelleborgs FF
Sweden - Superettan11:00 20/04X/1 ➤ 5.50Tümü -
Sandviken vs Osters IF
Sweden - Superettan11:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Fortuna Dusseldo vs Greuther Furth
Germany - 2. Bundesliga11:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Kaiserslautern vs SV Wehen Wiesbad
Germany - 2. Bundesliga11:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
VfL Osnabruck vs Eintracht Brauns
Germany - 2. Bundesliga11:00 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Rubin Kazan vs Lokomotiv Moscow
Russia - Premier League11:00 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
Chengdu Rongchen vs Sichuan Jiuniu
China - Super League11:00 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Lysekloster vs FK Arendal
Norway - Division 211:00 20/04X/X ➤ 12.50Tümü -
AFC Eskilstuna ( vs Assyriska
Sweden - Div 1 Norra11:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Samtredia vs Torpedo Kutaisi
Georgia - Umaglesi Liga11:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Tottenham U21 vs Manchester Unite
England - Premier League 211:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Pathum United vs Chonburi Shark F
Thailand - Thai League 111:00 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Allerod vs Frederikssund IK
Denmark - Denmark Series11:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
FC Minsk vs Naftan Novopoloc
Belarus - Premier League11:10 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Altrincham vs Oxford City
England - Vanarama National League11:15 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Barnet vs Kidderminster Ha
England - Vanarama National League11:15 20/041/X ➤ 4.80Tümü -
Boreham Wood vs Ebbsfleet United
England - Vanarama National League11:15 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Chesterfield vs Maidenhead Unite
England - Vanarama National League11:15 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Dagenham Redbrid vs Aldershot Town
England - Vanarama National League11:15 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Dorking Wanderer vs Hartlepool Unite
England - Vanarama National League11:15 20/041/X ➤ 4.80Tümü -
Eastleigh vs Halifax Town
England - Vanarama National League11:15 20/04X/2 ➤ 5.50Tümü -
Gateshead vs Bromley
England - Vanarama National League11:15 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
Oldham Athletic vs Wealdstone FC
England - Vanarama National League11:15 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Solihull Moors vs York
England - Vanarama National League11:15 20/042/X ➤ 16.00Tümü -
Southend United vs Rochdale
England - Vanarama National League11:15 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Woking vs AFC Fylde
England - Vanarama National League11:15 20/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Ahrobiznes Voloc vs Yarud Mariupol
Ukraine - Persha Liga11:30 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
JK Sillamae Kale vs Tartu JK Maag Ta
Estonia - Meistri Liiga11:30 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Leicester City vs W.B.A
England - Championship11:30 20/041/X ➤ 5.10Tümü -
Crewe vs Wrexham
England - League Two11:30 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Aberdeen vs Celtic FC
Scotland - FA Cup11:30 20/04X/2 ➤ 7.20Tümü -
Police Tero vs Uthai Thani Fore
Thailand - Thai League 111:30 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
VSK Aarhus vs Naesby
Denmark - 3rd Division11:30 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Marienlyst vs Kjellerup
Denmark - Denmark Series11:30 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Wuhan Three Town vs Changchun Yatai
China - Super League11:35 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Celta Vigo vs Las Palmas
Spain - Primera Division12:00 20/042/X ➤ 11.80Tümü -
HJK Helsinki (w) vs IFK Mariehamn
Finland - Veikkausliga12:00 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
SK Gjovik-Lyn vs Strindheim IL
Norway - Division 212:00 20/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Politehnica Iasi vs CS Voluntari
Romania - Liga 112:00 20/041/X ➤ 4.80Tümü -
Erzgebirge Aue vs Unterhaching
Germany - 3.Lega12:00 20/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
TSV 1860 Munchen vs Saarbrucken
Germany - 3.Lega12:00 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
SG Dynamo Dresde vs Viktoria koln
Germany - 3.Lega12:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
VFB Lubeck vs Dortmund II
Germany - 3.Lega12:00 20/041/X ➤ 12.50Tümü -
Hallescher FC vs SC Verl
Germany - 3.Lega12:00 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
Spyris Kaunas vs Suduva
Lithuania - A Lyga12:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Nantong Zhiyun vs Shanghai Shenhua
China - Super League12:00 20/042/2 ➤ 5.10Tümü -
Brattvag vs Notodden
Norway - Division 212:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Vard Haugesund vs Sotra
Norway - Division 212:00 20/04X/2 ➤ 4.80Tümü -
Dinaz Vyshgorod vs Khust
Ukraine - Persha Liga12:00 20/04X/2 ➤ 11.80Tümü -
BumProm Gomel vs FC Belshyna Babr
Belarus - Pershaya Liga12:00 20/042/X ➤ 4.90Tümü -
Radnicki 1923 Kr vs Cukaricki Stanko
Serbia - Super Liga12:00 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Hobro vs Fredericia
Denmark - Bet25 Liga12:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Samgurali Tskh vs Dinamo Tbilisi
Georgia - Umaglesi Liga12:00 20/042/X ➤ 4.80Tümü -
Ascoli vs Modena
Italy - Serie B12:00 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
Bari vs Pisa
Italy - Serie B12:00 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Feralpisalo vs Como
Italy - Serie B12:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Brescia vs Ternana
Italy - Serie B12:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
SD Amorebieta vs Real Valladolid
Spain - Liga Adelante12:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
PSS Sleman vs Dewa United
Indonesia - Liga Primer12:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Bali United vs Bhayangkara Solo
Indonesia - Liga Primer12:00 20/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
HIK Hellerup vs Thisted FC
Denmark - 2nd Division12:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Skive IK vs Brabrand
Denmark - 2nd Division12:00 20/04X/2 ➤ 16.00Tümü -
Aarhus Fremad vs Nykobing Falster
Denmark - 2nd Division12:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Kopetdag Asgabat vs Ahal
Turkmenia - Turkmenistan: Yokary Liga12:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Energetik vs Balkan
Turkmenia - Turkmenistan: Yokary Liga12:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
FC MERW vs FC Altyn Asyr
Turkmenia - Turkmenistan: Yokary Liga12:00 20/041/X ➤ 5.50Tümü -
Sagadam vs Arkadag
Turkmenia - Turkmenistan: Yokary Liga12:00 20/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Khonkaen Utd. vs Trat FC
Thailand - Thai League 112:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Ararat Yerevan 2 vs Urartu 2
Armenia - First League12:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Shirak Gyumri 2 vs Mika Jerevan
Armenia - First League12:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
BK Frem vs BK Avarta
Denmark - 3rd Division12:00 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
SfB-Oure vs Vejgaard 2
Denmark - 3rd Division12:00 20/04X/X ➤ 4.90Tümü -
Young Boys FD vs Holstebro BK
Denmark - 3rd Division12:00 20/04X/2 ➤ 5.50Tümü -
Bronshoj vs Karlslunde
Denmark - Denmark Series12:00 20/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Pirin Blagoevgra vs Cherno More Varn
Bulgaria - Parva liga12:15 20/042/X ➤ 12.50Tümü -
Stripfing vs FC Dornbirn 1913
Austria - Erste Division12:30 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Chernomorets Ode vs Kryvbas
Ukraine - Pari12:30 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Puskas Academy vs Paks
Hungary - Otp Bank Liga12:30 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Karabakh Agdam vs FK Gilan Gabala
Azerbaijan - Premier12:30 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Moyale Barracks vs Civo Utd
Malawi - Super League12:30 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Scheveningen vs HHC Hardenberg
Holland - Tweede Divisie12:30 20/04X/2 ➤ 4.80Tümü -
GVVV vs Noordwijk
Holland - Tweede Divisie12:30 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Koninklijke HFC vs Excelsior Maassl
Holland - Tweede Divisie12:30 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Eemdijk vs Urk
Holland - Derde Divisie12:30 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Harkemase Boys vs DEM
Holland - Derde Divisie12:30 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
SC Genemuiden vs VVSB
Holland - Derde Divisie12:30 20/042/X ➤ 4.80Tümü -
Prestice vs FK Kraluv Dvur
Czech Republic - Cfl12:30 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Dubrava vs Croatia Zmijavci
Croatia - First NL12:50 20/042/X ➤ 7.20Tümü -
Stjordals Blink vs Follo
Norway - Division 213:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
IFK Goteborg vs IFK Norrkoping F
Sweden - Allsvenskanliga13:00 20/041/X ➤ 14.00Tümü -
IK Sirius FK vs IFK Varnamo
Sweden - Allsvenskanliga13:00 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Utsiktens BK vs GIF Sundsvall
Sweden - Superettan13:00 20/041/X ➤ 14.00Tümü -
Ostersunds FK vs Orgryte
Sweden - Superettan13:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
KPV Kokkola vs FC Vaajakoski
Finland - Ykkonen13:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
RoPS Rovaniemi vs Jyvaskyla JK
Finland - Ykkonen13:00 20/04X/X ➤ 4.80Tümü -
EPS vs VIFK
Finland - Ykkonen13:00 20/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
Arsenal Dzyarzhy vs Shakhter Soligor
Belarus - Premier League13:00 20/04X/1 ➤ 5.50Tümü -
GKS Tychy vs Resovia Rzeszow
Poland - 1. Liga13:00 20/042/X ➤ 7.20Tümü -
Pogon Szczecin vs Piast Gliwice
Poland - Ekstraklasa13:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Rodez Aveyron vs AJ Auxerre
France - Ligue 213:00 20/04X/2 ➤ 12.50Tümü -
Gagauziya vs Saxan Ceadir Lun
Moldova - Divizia Nationala13:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Speranta Drochia vs Floresti
Moldova - Divizia Nationala13:00 20/042/2 ➤ 4.90Tümü -
CF Sparta Seleme vs Bardar
Moldova - Divizia Nationala13:00 20/042/2 ➤ 4.90Tümü -
Radomlje vs NK Mura 05
Slovenia - 1. SNL Prva13:00 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Giresunspor vs Goztepe
Turkey - PTT 1. Lig13:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Northampton Town vs Exeter City
England - League One13:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
TSC vs Vojvodina
Serbia - Super Liga13:00 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
TP Mazembe Engle vs EL Ahly
Africa - CAF Champions League13:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
SCU Torreense vs Uniao Leiria
Portugal - Segunda Liga13:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Lamontville Gold vs Royal AM
South Africa - Premier League13:00 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
Konyaspor vs Alanyaspor
Turkey - Super Lig13:00 20/042/2 ➤ 11.80Tümü -
FK Velez Mostar vs Zvijezda 09
Bosnia - Premijer Liga13:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
GOSK Gabela vs Tuzla City
Bosnia - Premijer Liga13:00 20/04X/X ➤ 16.00Tümü -
FK Sloga Doboj vs HSK Zrinjski Mos
Bosnia - Premijer Liga13:00 20/042/X ➤ 4.24Tümü -
NK Siroki Brijeg vs Igman K.
Bosnia - Premijer Liga13:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
FK Sarajevo vs Borac Banja Luka
Bosnia - Premijer Liga13:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Posusje vs FK Zeljeznicar
Bosnia - Premijer Liga13:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Komarno vs FC STK 1914 Samo
Slovakia - 2. Liga13:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Newington Youth vs Ballyclare Comra
Northern Ireland - Nifl Championship13:00 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
KF Laci vs Egnatia Rrogozhi
Albania - Super League13:00 20/042/X ➤ 5.50Tümü -
Danubio FC vs Cerro Largo
Uruguay - Primera Division13:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
CSKA-Pomir Dusha vs Ravshan Kulob
Tajikistan - Vysshaya Liga13:00 20/041/X ➤ 4.90Tümü -
Al Jaish (SYR) vs Al Sahel
Syria - Premier League13:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Horriya vs Al-Wahda
Syria - Premier League13:00 20/041/X ➤ 11.80Tümü -
Taliya vs Al Ittihad
Syria - Premier League13:00 20/04X/2 ➤ 7.20Tümü -
AFC vs Katwijk
Holland - Tweede Divisie13:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Rijnsburgse Boys vs ACV Assen
Holland - Tweede Divisie13:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Quick Boys vs Kozakken Boys
Holland - Tweede Divisie13:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Sparta Praha vs Banik Ostrava
Czech Republic - 1. Liga13:00 20/042/2 ➤ 16.00Tümü -
MFK Karvina vs Bohemians 1905
Czech Republic - 1. Liga13:00 20/04X/2 ➤ 4.90Tümü -
Baumit Jablonec vs Tescoma Zlin
Czech Republic - 1. Liga13:00 20/041/X ➤ 7.20Tümü -
Lausanne II vs Portalban
Switzerland - 1.Liga Classic Group 113:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
IJsselmeervogels vs Rijnvogels
Holland - Derde Divisie13:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
DVS 33 Ermelo vs VV DOVO
Holland - Derde Divisie13:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Korabi Peshkopi vs Luzi
Albania - First Division13:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Ratchaburi FC vs Buriram PEA
Thailand - Thai League 113:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Olympiacos Pirae vs Diagoras Rodos
Greece - Super League 213:00 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
AEL Larissa vs Niki Volou
Greece - Super League 213:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Levadiakos vs Makedonikos
Greece - Super League 213:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Llanidloes Town vs Bangor City FC
Wales - Cymru South13:00 20/042/2 ➤ 5.10Tümü -
Akron Togliatti vs Urozhay
Russia - First League13:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Leningradets vs Akwa United
Russia - First League13:00 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Kwara United vs KTP Kotka
Nigeria - NPFL13:00 20/041/X ➤ 9.40Tümü -
JIPPO vs Mikkeli
Finland - Ykkösliiga13:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
TPS Turku vs Jaro
Finland - Ykkösliiga13:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
SJK Akatemia vs PK-35 Vantaa
Finland - Ykkösliiga13:00 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
JaPS vs Haka
Finland - Ykkösliiga13:00 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Lahti vs VfL Bochum
Finland - Veikkausliga13:15 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
VfL Wolfsburg vs SV Darmstadt 98
Germany - Bundesliga13:30 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
FC Cologne vs Borussia Monchen
Germany - Bundesliga13:30 20/041/X ➤ 9.40Tümü -
TSG Hoffenheim vs RB Leipzig
Germany - Bundesliga13:30 20/041/X ➤ 9.40Tümü -
FC Heidenheim vs FK Krylya Soveto
Germany - Bundesliga13:30 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
Baltika Kalining vs Zilina
Russia - Premier League13:30 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Sport Podbrezova vs Stade tunisien
Slovakia - Fortuna Liga13:30 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
Esperance Sporti vs Spakenburg
Tunisia - Cup13:30 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Sparta Rotterdam vs Bulle
Holland - Tweede Divisie13:30 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Young Boys II vs Delemont
Switzerland - 1.Liga Promotion13:30 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Basel II vs Staphorst
Switzerland - 1.Liga Promotion13:30 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
USV Hercules vs Sparta Nijkerk
Holland - Derde Divisie13:30 20/041/X ➤ 11.80Tümü -
Kampong vs Caerau Ely
Holland - Derde Divisie13:30 20/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Abergavenny Town vs Afan Lido
Wales - Cymru South13:30 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Abertillery Blue vs Trefelin
Wales - Cymru South13:30 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Cambrian Clydach vs Llantwit Major
Wales - Cymru South13:30 20/041/X ➤ 12.50Tümü -
Carmarthen vs Goytre Utd
Wales - Cymru South13:30 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
Cwmbran Celtic vs Pontardawe Town
Wales - Cymru South13:30 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Baglan Dragons vs Ammanford
Wales - Cymru South13:30 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Taffs Well vs Formentera
Wales - Cymru South13:30 20/042/2 ➤ 16.00Tümü -
Andratx vs Brentford
Spain - Segunda Rfef13:30 20/042/X ➤ 16.00Tümü -
Luton Town vs Burnley
England - Premier League14:00 20/042/X ➤ 11.80Tümü -
Sheffield United vs Hafnarfjordur
England - Premier League14:00 20/042/X ➤ 4.24Tümü -
Kopavogur vs Aalesund FK
Iceland - Pepsideild Karla14:00 20/042/2 ➤ 4.24Tümü -
Egersund vs Asane Fotball
Norway - Obos14:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Ranheim IL vs Bryne
Norway - Obos14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Raufoss vs Kongsvinger
Norway - Obos14:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Levanger FK vs Moss
Norway - Obos14:00 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Sogndal vs Sandnes Ulf
Norway - Obos14:00 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Start IK vs Sint Truiden
Norway - Obos14:00 20/04X/X ➤ 7.20Tümü -
Leuven vs Kvik Halden
Belgium - Jupiler League14:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Flekkeroy vs Volna Pinsk
Norway - Division 214:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
FC Slonim vs Vaprus Parnu
Belarus - Pershaya Liga14:00 20/041/X ➤ 4.24Tümü -
Levadia Tallinn vs Inter Stockholm
Estonia - Meistri Liiga14:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
Karlstad BK vs FBK Karlstad
Sweden - Div 1 Norra14:00 20/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Sollentuna Unite vs Al Morooj
Sweden - Div 1 Norra14:00 20/042/2 ➤ 14.00Tümü -
Al Sadaqa vs Al-Suqoor
Libya - League Division 114:00 20/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
Al-Anwar vs Southampton
Libya - League Division 114:00 20/041/X ➤ 5.10Tümü -
Cardiff City vs Swansea City
England - Championship14:00 20/04X/2 ➤ 16.00Tümü -
Huddersfield Tow vs Bristol City
England - Championship14:00 20/04X/X ➤ 7.20Tümü -
Norwich City vs Birmingham
England - Championship14:00 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Rotherham United vs Plymouth Argyle
England - Championship14:00 20/041/X ➤ 14.00Tümü -
Stoke City vs Millwall
England - Championship14:00 20/04X/X ➤ 7.20Tümü -
Sunderland vs Hull City
England - Championship14:00 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
Watford vs Barnsley
England - Championship14:00 20/042/2 ➤ 4.90Tümü -
Blackpool vs Port Vale
England - League One14:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Bolton Wanderers vs Peterborough Uni
England - League One14:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Bristol Rovers vs Reading
England - League One14:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Burton Albion vs Derby County
England - League One14:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Cambridge United vs Wycombe Wanderer
England - League One14:00 20/04X/2 ➤ 16.00Tümü -
Carlisle United vs Shrewsbury Town
England - League One14:00 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
Charlton Athleti vs Lincoln City
England - League One14:00 20/042/X ➤ 4.90Tümü -
Cheltenham Town vs Fleetwood Town
England - League One14:00 20/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Leyton Orient vs Wigan Athletic
England - League One14:00 20/041/X ➤ 4.90Tümü -
Portsmouth vs Barrow
England - League One14:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Doncaster Rovers vs Swindon Town
England - League Two14:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Grimsby Town vs Milton Keynes Do
England - League Two14:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Harrogate Town vs Gillingham
England - League Two14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Mansfield Town vs Forest Green Rov
England - League Two14:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Morecambe vs Salford City
England - League Two14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Newport vs Colchester Unite
England - League Two14:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Notts County vs Accrington Stanl
England - League Two14:00 20/04X/2 ➤ 14.00Tümü -
Stockport County vs Crawley Town
England - League Two14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Sutton United vs AFC Wimbledon
England - League Two14:00 20/04X/2 ➤ 4.24Tümü -
Tranmere Rovers vs Bradford City
England - League Two14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Walsall vs Greenock Morton
England - League Two14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Arbroath vs Ayr Utd.
Scotland - Championship14:00 20/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Dundee United vs Queens Park
Scotland - Championship14:00 20/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Dunfermline Athl vs Airdrie United
Scotland - Championship14:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Partick Thistle vs Annan Athletic
Scotland - Championship14:00 20/04X/2 ➤ 4.80Tümü -
Edinburgh City vs Kelty Hearts
Scotland - League One14:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Falkirk vs Hamilton Academi
Scotland - League One14:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Montrose vs Queen of South
Scotland - League One14:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Stirling Albion vs Spartans
Scotland - League One14:00 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Bonnyrigg Rose vs Stenhousemuir
Scotland - League Two14:00 20/042/X ➤ 7.20Tümü -
Clyde vs Peterhead
Scotland - League Two14:00 20/04X/X ➤ 14.00Tümü -
Elgin City vs East Fife
Scotland - League Two14:00 20/041/X ➤ 5.10Tümü -
Forfar Athletic vs Dumbarton
Scotland - League Two14:00 20/04X/2 ➤ 4.90Tümü -
Stranraer vs Glentoran FC
Scotland - League Two14:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
Cliftonville vs Crusaders
Northern Ireland - Premier League14:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Coleraine vs Newry City
Northern Ireland - Premier League14:00 20/042/X ➤ 16.00Tümü -
Ballymena United vs Loughgall FC
Northern Ireland - Premier League14:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Carrick Rangers vs Glenavon Lurgan
Northern Ireland - Premier League14:00 20/041/X ➤ 5.50Tümü -
Dungannon Swifts vs Radnicki S.
Northern Ireland - Premier League14:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
FK Smederevo vs Odzaci
Serbia - Prva Liga14:00 20/04X/X ➤ 4.24Tümü -
Indjija vs Rabotnik Djumajl
Serbia - Prva Liga14:00 20/04X/X ➤ 5.50Tümü -
Bregalnica Stip vs Sportist Svoge
FYR Macedonia - First League14:00 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Spartak Pleven vs Chernomorets 191
Bulgaria - Vtora Liga14:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Litex Lovech vs FC Bdin Vidin
Bulgaria - Vtora Liga14:00 20/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Chernomorets Bal vs Belasitsa
Bulgaria - Vtora Liga14:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
FC Montana vs Spartak Varna
Bulgaria - Vtora Liga14:00 20/04X/X ➤ 14.00Tümü -
Strumska Slava vs Maritsa Plovdiv
Bulgaria - Vtora Liga14:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
FC Dobrudzha vs Annagh United
Bulgaria - Vtora Liga14:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
HW Welders vs Bangor FC
Northern Ireland - Nifl Championship14:00 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Institute FC vs Dundela
Northern Ireland - Nifl Championship14:00 20/04X/2 ➤ 16.00Tümü -
Portadown vs Ards FC
Northern Ireland - Nifl Championship14:00 20/041/X ➤ 11.80Tümü -
Ballinamallard U vs Knockbreda
Northern Ireland - Nifl Championship14:00 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Dergview FC vs Kabuscorp Do Pal
Northern Ireland - Nifl Championship14:00 20/042/X ➤ 5.10Tümü -
Onze Bravos vs Recreativo Libol
Angola - Girabola14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Uniao de Malanje vs Hapoel Haifa
Angola - Girabola14:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Banbury United vs Curzon Ashton FC
England - Vanarama National League North14:00 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Bishops Stortfor vs Brackley Town
England - Vanarama National League North14:00 20/04X/2 ➤ 4.24Tümü -
Blyth Spartans vs Darlington
England - Vanarama National League North14:00 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
Chester FC vs Buxton FC
England - Vanarama National League North14:00 20/041/X ➤ 16.00Tümü -
Farsley Celtic vs Scunthorpe Unite
England - Vanarama National League North14:00 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Gloucester City vs Boston United
England - Vanarama National League North14:00 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
Hereford United vs Chorley FC
England - Vanarama National League North14:00 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Peterborough Spo vs Warrington Town
England - Vanarama National League North14:00 20/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Rushall Olympic vs Alfreton Town
England - Vanarama National League North14:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Scarborough Athl vs Southport
England - Vanarama National League North14:00 20/041/X ➤ 9.40Tümü -
South Shields vs Kings Lynn
England - Vanarama National League North14:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Spennymoor Town vs Bath City
England - Vanarama National League North14:00 20/042/X ➤ 4.24Tümü -
Aveley vs Eastbourne Borou
England - Vanarama National League South14:00 20/042/X ➤ 16.00Tümü -
Braintree Town vs Chelmsford City
England - Vanarama National League South14:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Chippenham Town vs Truro City
England - Vanarama National League South14:00 20/04X/2 ➤ 16.00Tümü -
Dartford vs Yeovil Town
England - Vanarama National League South14:00 20/042/X ➤ 5.50Tümü -
Dover Athletic vs Hampton Richmond
England - Vanarama National League South14:00 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Maidstone United vs Welling United
England - Vanarama National League South14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Slough Town vs Hemel Hempstead
England - Vanarama National League South14:00 20/042/X ➤ 12.50Tümü -
Taunton Town vs St Albans City
England - Vanarama National League South14:00 20/042/X ➤ 4.80Tümü -
Tonbridge Angels vs Havant Waterloov
England - Vanarama National League South14:00 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Torquay United vs Farnborough Town
England - Vanarama National League South14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Weymouth vs Weston Super Mar
England - Vanarama National League South14:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Worthing vs Bavois
England - Vanarama National League South14:00 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Zurich II vs Cham
Switzerland - 1.Liga Promotion14:00 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Luzern II vs Etoile Carouge
Switzerland - 1.Liga Promotion14:00 20/041/X ➤ 4.90Tümü -
Breitenrain vs Paradiso
Switzerland - 1.Liga Promotion14:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
FC Rapperswil-Jo vs Lusitania
Switzerland - 1.Liga Promotion14:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Academica Coimbr vs Compostela
Portugal - Liga 314:00 20/04X/X ➤ 4.90Tümü -
Real Oviedo B vs Volgar Astrakhan
Spain - Segunda Rfef14:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Alania Vladikavk vs Dyn. Makhachkala
Russia - First League14:00 20/042/2 ➤ 5.10Tümü -
Shinnik Yaroslav vs Billericay Town
Russia - First League14:00 20/04X/X ➤ 4.24Tümü -
Carshalton Athle vs Horsham
England - Non League Premier14:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Chatham Town vs Canvey Island
England - Non League Premier14:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Cheshunt vs Whitehawk
England - Non League Premier14:00 20/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
Concord Rangers vs Bognor Regis Tow
England - Non League Premier14:00 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Cray Wanderers vs Dulwich Hamlet
England - Non League Premier14:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Folkestone vs Enfield Town
England - Non League Premier14:00 20/04X/2 ➤ 4.80Tümü -
Hastings United vs Haringey Borough
England - Non League Premier14:00 20/04X/2 ➤ 14.00Tümü -
Kingstonian vs Hashtag
England - Non League Premier14:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
lewes vs Wingate Finchley
England - Non League Premier14:00 20/042/2 ➤ 14.00Tümü -
Margate vs Hornchurch
England - Non League Premier14:00 20/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Potters Bar Town vs Hadley
England - Non League Premier14:00 20/042/2 ➤ 5.10Tümü -
Barton Rovers vs Kidlington
England - Non League Div One14:00 20/042/X ➤ 5.10Tümü -
Biggleswade Town vs Cirencester
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Hertford Town vs Bedford Town
England - Non League Div One14:00 20/04X/X ➤ 5.50Tümü -
Leighton Town vs Biggleswade Town
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
North Leigh vs Kings Langley
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Thame United vs AFC Dunstable
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Ware vs Aylesbury United
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Welwyn Garden vs Tavistock AFC
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Bashley vs Melksham Town
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
Bristol Manor Fa vs Willand Rovers
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Evesham United vs Frome Town
England - Non League Div One14:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Wimborne Town vs Cribbs
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
Yate Town vs Horndean
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Beckenham Town vs Ramsgate
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Chichester City vs Ashford U.
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Lancing vs Burgess Hill Tow
England - Non League Div One14:00 20/041/X ➤ 16.00Tümü -
Littlehampton To vs East Grinstead
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Merstham vs Sittingbourne
England - Non League Div One14:00 20/042/X ➤ 7.20Tümü -
Phoenix Sports vs Erith Belvedere
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Sheppey United vs Sevenoaks
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Three Bridges vs Herne Bay
England - Non League Div One14:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Cray Valley Pape vs 1874 Northwich
England - Non League Div One14:00 20/041/X ➤ 4.24Tümü -
Avro vs Hanley Town
England - Non League Div One14:00 20/041/X ➤ 5.50Tümü -
Bootle vs Mossley
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Chasetown vs Hednesford Town
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Clitheroe vs Trafford
England - Non League Div One14:00 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Kidsgrove Athlet vs City Of Liverpoo
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Nantwich Town vs Stalybridge Celt
England - Non League Div One14:00 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Prescot Cables vs Widnes
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Runcorn Linnets vs Newcastle Town F
England - Non League Div One14:00 20/04X/X ➤ 14.00Tümü -
Vauxhall Motors vs leek Town
England - Non League Div One14:00 20/04X/2 ➤ 7.20Tümü -
Witton Albion vs Corby Town
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Loughborough Dyn vs Spalding United
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Sporting Khalsa vs Harborough
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 14.00Tümü -
Sutton Coldfield vs Ossett United
England - Non League Div One14:00 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
Bridlington Town vs Consett
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Carlton Town vs Stocksbridge Par
England - Non League Div One14:00 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Cleethorpes vs Belper Town
England - Non League Div One14:00 20/041/X ➤ 12.50Tümü -
Hebburn Town vs Ashington
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Liversedge vs Sheffield FC
England - Non League Div One14:00 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
North Ferriby Un vs Grimsby Borough
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Pontefract Colli vs Metropolitan Pol
England - Non League Div One14:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
Ascot United vs Westfield
England - Non League Div One14:00 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
Ashford Town vs Raynes Park Vale
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 5.10Tümü -
Binfield vs Thatcham Town
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Chipstead FC vs Uxbridge
England - Non League Div One14:00 20/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Corinthian-Casua vs Leatherhead
England - Non League Div One14:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Hanworth Villa vs Marlow
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
South Park vs Osasuna
England - Non League Div One14:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Rayo Vallecano vs Cremonese
Spain - Primera Division14:15 20/042/2 ➤ 5.10Tümü -
Catanzaro vs Venezia
Italy - Serie B14:15 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Lecco vs Sampdoria
Italy - Serie B14:15 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Spezia vs Cittadella
Italy - Serie B14:15 20/042/2 ➤ 5.10Tümü -
SudTirol vs Racing de Ferrol
Italy - Serie B14:15 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Villarreal B vs Levante
Spain - Liga Adelante14:15 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Racing Santander vs Dinamo Bucuresti
Spain - Liga Adelante14:15 20/04X/X ➤ 4.80Tümü -
U Craiova 1948 vs MSV Duisburg
Romania - Liga 114:30 20/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
Ingolstadt vs FC Eindhoven
Germany - 3.Lega14:30 20/04X/X ➤ 12.50Tümü -
ADO Den Haag vs Gil Vicente
Holland - Eerste Divisie14:30 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Moreirense vs CD Tondela
Portugal - Primeira Liga14:30 20/041/X ➤ 12.50Tümü -
Santa Clara vs Petrzalka Akadem
Portugal - Segunda Liga14:30 20/042/X ➤ 4.80Tümü -
FK Humenne vs SKM Puchov
Slovakia - 2. Liga14:30 20/04X/2 ➤ 4.90Tümü -
Liptovsky Mikula vs Povazska Bystric
Slovakia - 2. Liga14:30 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Tatran Presov vs Trebisov
Slovakia - 2. Liga14:30 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Spisska Nova Ves vs Dolny Kubin
Slovakia - 2. Liga14:30 20/041/X ➤ 4.80Tümü -
OFK Malzenice vs Petro Atletico D
Slovakia - 2. Liga14:30 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Lobito vs KOM Podgorica
Angola - Girabola14:30 20/042/2 ➤ 14.00Tümü -
OSK Igalo vs FK Berane
Montenegro - Division 214:30 20/041/X ➤ 4.80Tümü -
Lovcen Cetinje vs Otrant
Montenegro - Division 214:30 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
FK Grbalj Radano vs Ludogorets Razgr
Montenegro - Division 214:30 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Hebar vs Rennes
Bulgaria - Parva liga14:45 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Nantes vs Kolos Kovalyovka
France - Ligue 115:00 20/04X/2 ➤ 5.50Tümü -
FC Vorskla vs Dinamo Brest
Ukraine - Pari15:00 20/041/X ➤ 16.00Tümü -
Slavia Mozyr vs Kisvarda
Belarus - Premier League15:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Ferencvaros vs Istra 1961 Pula
Hungary - Otp Bank Liga15:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
ZNK Osijek vs Alytis Alytus
Croatia - 1. HNL League15:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Siauliai vs Austria Lustenau
Lithuania - A Lyga15:00 20/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
Wolfsberger AC vs Tirol
Austria - Bundesliga15:00 20/04X/X ➤ 7.20Tümü -
Austria Wien vs BW Linz
Austria - Bundesliga15:00 20/04X/X ➤ 14.00Tümü -
Rheindorf Altach vs Petrocub
Austria - Bundesliga15:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
CF Locomotiv Bal vs Ajax Cape Town
Moldova - Divizia Nationala15:00 20/04X/2 ➤ 16.00Tümü -
Sekhukhune vs Sigma Olomouc B
South Africa - Premier League15:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Lisen vs FK MAS Taborsko
Czech Republic - Division 215:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Marila Pribram vs FC Neftci Baku
Czech Republic - Division 215:00 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
Zira vs CD Lunda Sul
Azerbaijan - Premier15:00 20/04X/1 ➤ 5.50Tümü -
Sagrada vs Hearts of Oak
Angola - Girabola15:00 20/04X/X ➤ 7.20Tümü -
Legon Cities vs Accra Lions
Ghana - Premier League15:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Karela vs Maccabi Bnei Rai
Ghana - Premier League15:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Internacional Po vs NK Gradina Srebr
Montenegro - Division 215:00 20/042/X ➤ 12.50Tümü -
Kakanj vs Stupcanica
Bosnia - Fbih15:00 20/042/X ➤ 12.50Tümü -
Jedinstvo Bihac vs Hadzici
Bosnia - Fbih15:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Sloboda vs Mladost DK
Bosnia - Fbih15:00 20/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
Vis Simm-Bau vs NK Celik
Bosnia - Fbih15:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
NK Tomislav vs Gornji Rahic
Bosnia - Fbih15:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Bratstvo Gracani vs Kriens
Bosnia - Fbih15:00 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
St. Gallen II vs La Sarraz-Eclepe
Switzerland - 1.Liga Promotion15:00 20/042/2 ➤ 4.24Tümü -
Monthey vs Grand-Saconnex
Switzerland - 1.Liga Classic Group 115:00 20/041/X ➤ 4.80Tümü -
Oberwallis Nater vs Chenois
Switzerland - 1.Liga Classic Group 115:00 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Echallens vs SK Zapy
Switzerland - 1.Liga Classic Group 115:00 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Velvary vs Pardubice B
Czech Republic - Cfl15:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Ceska Lipa vs Deportivo La Cor
Czech Republic - Cfl15:00 20/04X/2 ➤ 5.50Tümü -
coruxo FC vs Mutilvera
Spain - Segunda Rfef15:00 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
San Juan vs Arsenal Tula
Spain - Segunda Rfef15:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Torpedo moskva vs Solin
Russia - First League15:00 20/042/X ➤ 9.40Tümü -
HNK Sibenik vs NK Dugopolje
Croatia - First NL15:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Vukovar 1991 vs Gnistan Helsinki
Croatia - First NL15:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Vaasa VPS vs Vasteras SK FK
Finland - Veikkausliga15:30 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Malmo FF vs Lechia Gdansk
Sweden - Allsvenskanliga15:30 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Gornik Leczna vs Widzew lodz
Poland - 1. Liga15:30 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Ruch Chorzow vs NK Aluminij
Poland - Ekstraklasa15:30 20/04X/X ➤ 12.50Tümü -
NK Olimpija Ljub vs AmaZulu
Slovenia - 1. SNL Prva15:30 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Orlando Pirates vs Volos NFC
South Africa - Premier League15:30 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
OFI Crete vs Meyrin
Greece - Super League15:30 20/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Vevey Sports vs Sion II
Switzerland - 1.Liga Classic Group 115:30 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Pully Football vs Bayelsa United
Switzerland - 1.Liga Classic Group 115:30 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
Abia Warriors vs Napoli
Nigeria - NPFL15:30 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Empoli vs Valerenga
Italy - Serie A16:00 20/042/X ➤ 9.40Tümü -
Lyn Oslo vs Grasshopper
Norway - Obos16:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Servette vs Lausanne Ouchy
Switzerland - Super League16:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Yverdon vs FC Wil 1900
Switzerland - Super League16:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Vaduz vs Skalica
Switzerland - Challenge League16:00 20/04X/X ➤ 11.80Tümü -
Michalovce vs Dukla Banska Bys
Slovakia - Fortuna Liga16:00 20/042/X ➤ 4.80Tümü -
Zlate Moravce vs MFK Ruzomberok
Slovakia - Fortuna Liga16:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Dunajska Streda vs Boluspor
Slovakia - Fortuna Liga16:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Eyupspor vs Partizan Belgrad
Turkey - PTT 1. Lig16:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Crvena Zvezda vs Karmiotissa Pole
Serbia - Super Liga16:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
AE Zakakiou vs Adana Demir
Cyprus - 1 Division16:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Samsunspor vs Trabzonspor
Turkey - Super Lig16:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Kayserispor vs Vllaznia Shkoder
Turkey - Super Lig16:00 20/042/X ➤ 11.80Tümü -
Teuta Durres vs KS Dinamo Tirana
Albania - Super League16:00 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Partizani Tirana vs Bokelj Kotor
Albania - Super League16:00 20/041/X ➤ 4.24Tümü -
FK Iskra Danilov vs Lisse
Montenegro - Division 216:00 20/04X/2 ➤ 5.50Tümü -
De Treffers vs Dynamo Ceske Bud
Holland - Tweede Divisie16:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Teplice vs Grasse
Czech Republic - 1. Liga16:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Hyeres vs Chamalieres
France - National 216:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Jura Sud Foot vs Frejus St-Raphae
France - National 216:00 20/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
Olympique Ales vs Aubagne
France - National 216:00 20/042/X ➤ 4.90Tümü -
Le Puy vs HSV ODIN 59
France - National 216:00 20/041/X ➤ 4.90Tümü -
Hoogeveen vs RKAV Volendam
Holland - Derde Divisie16:00 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
HSC 21 Brein vs Chilpancingo
Holland - Derde Divisie16:00 20/042/2 ➤ 16.00Tümü -
Canoneros Marina vs Sokol Hostoun
Mexico - Liga Premier Serie B16:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Karlovy Vary Dvo vs Felgueiras
Czech Republic - Cfl16:00 20/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
FC Alverca vs CE Manresa
Portugal - Liga 316:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
CF La Nucia vs Fram Reykjavik
Spain - Segunda Rfef16:00 20/042/X ➤ 12.50Tümü -
KR Reykjavik vs Kopavogur
Iceland - Pepsideild Karla16:15 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Hafnarfjordur vs Standard Liege
Iceland - Pepsideild Karla16:15 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Westerlo vs Preston North En
Belgium - Jupiler League16:15 20/042/X ➤ 12.50Tümü -
Queens Park Rang vs Chelsea
England - Championship16:15 20/04X/2 ➤ 5.10Tümü -
Manchester City vs Bayern Munchen
England - FA Cup16:15 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Union Berlin vs Real Betis
Germany - Bundesliga16:30 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Valencia vs Akhmat Grozny (R
Spain - Primera Division16:30 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
CSKA Moscow vs Alloa Athletic
Russia - Premier League16:30 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Cove Rangers vs Sporting Gijon
Scotland - League One16:30 20/042/2 ➤ 4.90Tümü -
Elche vs Panaitolikos Agr
Spain - Liga Adelante16:30 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Asteras Tripolis vs Kifisias
Greece - Super League16:30 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
PAE Atromitos vs AEL Limassol
Greece - Super League16:30 20/041/X ➤ 11.80Tümü -
Apollon Limassol vs San Marcos de Ar
Cyprus - 1 Division16:30 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
CD Magallanes vs Albinoleffe
Chile - Primera B16:30 20/041/X ➤ 5.50Tümü -
Pergolettese vs Alessandria
Italy - Serie C16:30 20/041/X ➤ 5.10Tümü -
Legnago Salus vs ArzignanoChiampo
Italy - Serie C16:30 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Pro Vercelli vs Giana Erminio
Italy - Serie C16:30 20/04X/X ➤ 4.24Tümü -
Renate AC vs Mantova
Italy - Serie C16:30 20/041/X ➤ 9.40Tümü -
Lumezzane vs Novara
Italy - Serie C16:30 20/042/X ➤ 5.10Tümü -
Triestina vs Padova
Italy - Serie C16:30 20/04X/2 ➤ 9.40Tümü -
Fiorenzuola vs Pro Sesto
Italy - Serie C16:30 20/04X/1 ➤ 5.50Tümü -
Atalanta U23 vs Trento
Italy - Serie C16:30 20/042/X ➤ 7.20Tümü -
L.R. Vicenza vs Virtus Verona
Italy - Serie C16:30 20/04X/X ➤ 4.90Tümü -
Pro Patria vs Almagro
Italy - Serie C16:30 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Atletico Atlanta vs Willem II
Argentina - Primera Nacional16:35 20/042/X ➤ 12.50Tümü -
MVV Maastricht vs USL Dunkerque
Holland - Eerste Divisie16:45 20/042/2 ➤ 11.80Tümü -
Amiens vs Caen
France - Ligue 217:00 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
Ajaccio vs Grenoble
France - Ligue 217:00 20/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Annecy vs Laval
France - Ligue 217:00 20/042/X ➤ 11.80Tümü -
Pau vs Troyes
France - Ligue 217:00 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Angers vs Bordeaux
France - Ligue 217:00 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Saint Etienne vs Bastia
France - Ligue 217:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Guingamp vs Valenciennes
France - Ligue 217:00 20/042/X ➤ 16.00Tümü -
Paris FC vs Quevilly Rouen
France - Ligue 217:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Concarneau vs Al-Ahli tripoli
France - Ligue 217:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Al-Madina vs Estrela
Libya - League Division 117:00 20/04X/2 ➤ 14.00Tümü -
Boavista vs Dinamo Batumi
Portugal - Primeira Liga17:00 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Poti vs Hapoel Beer Shev
Georgia - Umaglesi Liga17:00 20/041/X ➤ 12.50Tümü -
Cannes AS vs Montaneses
France - National 217:00 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Deportiva Venado vs Hajduk Split
Mexico - Liga Premier Serie A17:00 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Belupo vs Beroe Stara Zago
Croatia - 1. HNL League17:10 20/042/X ➤ 5.10Tümü -
Levski Sofia vs Rapid Bucuresti
Bulgaria - Parva liga17:15 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
FCSB vs Debreceni VSC
Romania - Liga 117:30 20/041/1 ➤ 4.24Tümü -
Diosgyor VTK vs Toftir B68
Hungary - Otp Bank Liga17:30 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
KI Klaksvik vs Chrobry Glogow
Faroe Islands - Formuladeildin17:30 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Odra Opole vs Jagiellonia Bial
Poland - 1. Liga18:00 20/04X/X ➤ 12.50Tümü -
Zaglebie Lubin vs Mechelen
Poland - Ekstraklasa18:00 20/041/X ➤ 4.80Tümü -
KAA Gent vs Cavalry
Belgium - Jupiler League18:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Atl. Ottawa vs Chippa United
Canada - Premier Soccer League18:00 20/04X/X ➤ 14.00Tümü -
Supersport Unite vs Penarol
South Africa - Premier League18:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Boston River vs Sport Huancayo
Uruguay - Primera Division18:00 20/041/X ➤ 12.50Tümü -
Los Chankas vs All Boys Florest
Peru - Primera División18:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Club Atl. Estudi vs Atletico Clube P
Argentina - Primera Nacional18:00 20/04X/X ➤ 4.80Tümü -
Varzim vs Valencia B
Portugal - Liga 318:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
UD Alzira vs Arsenal
Spain - Segunda Rfef18:00 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Wolverhampton vs Holstein Kiel
England - Premier League18:30 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Hamburger SV vs Lausanne Sports
Germany - 2. Bundesliga18:30 20/042/2 ➤ 7.20Tümü -
Lugano vs Cork City
Switzerland - Super League18:30 20/042/X ➤ 16.00Tümü -
Longford Town vs Ituano(SP)
Ireland - First Division18:30 20/04X/X ➤ 5.50Tümü -
Chapecoense SC vs Sportivo Italian
Brazil - Serie B18:30 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Deportivo Armeni vs Ferrocarril Urqu
Argentina - Primera B Metropolitana18:30 20/041/X ➤ 5.50Tümü -
Canuelas FC vs San Martin Burza
Argentina - Primera B Metropolitana18:30 20/04X/1 ➤ 16.00Tümü -
Deportivo Laferr vs Club Atletico Ac
Argentina - Primera B Metropolitana18:30 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Deportivo Merlo vs Central Balleste
Argentina - Primera B Metropolitana18:30 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Yupanqui vs CA Atlas
Argentina - Primera C Metropolitana18:30 20/04X/1 ➤ 5.50Tümü -
Defensores de Ca vs Racing de Cordob
Argentina - Primera C Metropolitana18:30 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
CA San Miguel vs Defensores de Be
Argentina - Primera Nacional18:30 20/04X/1 ➤ 4.24Tümü -
Defensores Unido vs Udinese
Argentina - Primera Nacional18:30 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Verona vs Anderlecht
Italy - Serie A18:45 20/041/X ➤ 4.80Tümü -
Racing Genk vs Cynthialbalonga
Belgium - Jupiler League18:45 20/04X/X ➤ 16.00Tümü -
Cavese vs Clermont
Italy - Serie D18:45 20/04X/1 ➤ 5.10Tümü -
Lens vs Cadiz
France - Ligue 119:00 20/042/X ➤ 4.90Tümü -
Girona vs Vasco da Gama
Spain - Primera Division19:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Fluminense RJ vs Cambuur Leeuwaar
Brazil - Serie A19:00 20/041/X ➤ 4.90Tümü -
Groningen vs Mamelodi Sundown
Holland - Eerste Divisie19:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Esperance Sporti vs Real Zaragoza
Africa - CAF Champions League19:00 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
SD Huesca vs San Luis Quillot
Spain - Liga Adelante19:00 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Temuco vs Nublense
Chile - Primera B19:00 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Cobresal vs Charlotte Indepe
Chile - Primera División19:00 20/041/1 ➤ 16.00Tümü -
Union Omaha vs Tristan Suarez
United States - Usl League One19:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
Talleres Remedio vs Bogota FC
Argentina - Primera Nacional19:00 20/041/X ➤ 11.80Tümü -
Real Soacha vs Vizela
Colombia - Primera B19:00 20/041/1 ➤ 12.50Tümü -
Sporting Braga vs Sport Club do Re
Portugal - Primeira Liga19:30 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Amazonas vs Ec Sao Jose Sp
Brazil - Serie B20:00 20/042/2 ➤ 4.24Tümü -
Tombense vs Volta Redonda
Brazil - Serie C20:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Remo Belem (PA) vs Louisville City
Brazil - Serie C20:00 20/041/1 ➤ 14.00Tümü -
Loudoun vs Oakland Roots
United States - Usl Championship20:00 20/041/X ➤ 5.50Tümü -
Detroit vs Real Cartagena
United States - Usl Championship20:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
Leones vs CS Uruguay
Colombia - Primera B20:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
AD Sarchi vs Argentino de Mer
Costa Rica - Liga de Ascenso20:00 20/042/X ➤ 4.24Tümü -
Comunicaciones B vs Cajamarca
Argentina - Primera B Metropolitana20:05 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Carlos Mannucci vs Univ.Cesar Valle
Peru - Primera División20:30 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
ADT Tarma vs Barranquilla FC
Peru - Primera División20:30 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Atletico Huila vs Deportes Quindio
Colombia - Primera B20:30 20/041/1 ➤ 5.10Tümü -
Depor FC vs Goias
Colombia - Primera B20:30 20/04X/2 ➤ 7.20Tümü -
Ceara vs Rampla Juniors F
Brazil - Serie B21:00 20/041/X ➤ 11.80Tümü -
Nacional Montevi vs San Antonio
Uruguay - Primera Division21:00 20/04X/1 ➤ 11.80Tümü -
Hartford Athleti vs Millonarios
United States - Usl Championship21:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Deportivo Pereir vs Cuiaba
Colombia - Primera A21:00 20/04X/1 ➤ 4.90Tümü -
Gremio RS vs Corinthians
Brazil - Serie A21:30 20/042/2 ➤ 12.50Tümü -
Bragantino vs General Caballer
Brazil - Serie A21:30 20/042/X ➤ 4.90Tümü -
Ameliano vs Colo Colo
Paraguay - Primera Division Apertura21:30 20/042/X ➤ 5.10Tümü -
Univ Catolica vs Aguila
Chile - Primera División21:30 20/041/X ➤ 7.20Tümü -
Jocoro vs Grecia
El Salvador - Primera Division21:30 20/042/2 ➤ 5.50Tümü -
Perez Zeledon vs Charleston Batte
Costa Rica - Primera Division22:00 20/042/X ➤ 7.20Tümü -
FC Tulsa vs Patronato Parana
United States - Usl Championship22:00 20/042/2 ➤ 5.10Tümü -
Quilmes vs Temperley
Argentina - Primera Nacional22:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
Colon de Santa F vs San Juan de Arag
Argentina - Primera Nacional22:00 20/041/1 ➤ 4.90Tümü -
Pioneros vs Reboceros de La
Mexico - Liga Premier Serie A22:00 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Inter de Quereta vs Atl. Pachuca
Mexico - Liga Premier Serie A22:00 20/042/2 ➤ 4.80Tümü -
Ciervos vs Huracanes Izcall
Mexico - Liga Premier Serie B22:00 20/042/X ➤ 14.00Tümü -
Uruapan vs Athletic Club
Mexico - Liga Premier Serie B22:00 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
SER Caxias vs CSA-AL
Brazil - Serie C22:30 20/042/X ➤ 4.24Tümü -
Ypiranga FC vs Dakota
Brazil - Serie C22:30 20/042/X ➤ 12.50Tümü -
River Plate vs Monagas SC
Aruba - Division Di Honor22:30 20/04X/2 ➤ 11.80Tümü -
CD Hermanos Colm vs Deportivo Tachir
Venezuela - Primera Division23:00 20/042/X ➤ 7.20Tümü -
Real Esppor Club vs Birmingham
Venezuela - Primera Division23:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Miami FC vs New Mexico
United States - Usl Championship23:00 20/041/1 ➤ 9.40Tümü -
North Carolina vs Porto Palmeiras
United States - Usl Championship23:00 20/04X/1 ➤ 7.20Tümü -
Aguacateros de P vs Escorpiones
Mexico - Liga Premier Serie A23:00 20/04X/1 ➤ 9.40Tümü -
Irapuato vs Tampico Madero
Mexico - Liga Premier Serie A23:00 20/04X/1 ➤ 14.00Tümü -
Canamy vs Monterrey
Mexico - Liga Premier Serie A23:00 20/04X/2 ➤ 4.90Tümü -
Club Leon vs Deportiva Once C
Mexico - Liga MX23:00 20/042/2 ➤ 9.40Tümü -
Atletico Junior vs Cincinnati
Colombia - Primera A23:10 20/04X/1 ➤ 12.50Tümü -
Atlanta United vs Portland Timbers
United States - MLS Major League Soccer23:30 20/04X/1 ➤ 4.80Tümü -
Columbus Crew vs Nashville SC
United States - MLS Major League Soccer23:30 20/041/1 ➤ 4.80Tümü -
Inter Miami CF vs Orlando City
United States - MLS Major League Soccer23:30 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
Montreal vs D.C. United
United States - MLS Major League Soccer23:30 20/041/1 ➤ 5.50Tümü -
New York City (U vs New England Revo
United States - MLS Major League Soccer23:30 20/04X/X ➤ 5.10Tümü -
Toronto FC vs Miramar
United States - MLS Major League Soccer23:30 20/041/1 ➤ 11.80Tümü -
Deportivo Maldon vs El Paso Patriots
Uruguay - Primera Division23:30 20/042/2 ➤ 14.00Tümü -
VSI Tampa Bay FC vs Northern Colorad
United States - Usl Championship23:30 20/041/1 ➤ 7.20Tümü -
Chattanooga Red vs
United States - Usl League One23:30 20/041/1 ➤ 16.00Tümü
Bugün ve Yarın için İlk Yarı Maç Sonucu iddaa Tahminleri.